Бернардо Силва предложил услугите си на Барса
Халфът на Манчестър Сити Бернардо Силва предложи услугите си на Барселона в момент, когато представители на каталунския клуб стигнаха до финалните преговори за трансфера на английския нападател Феран Торес, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, Бернардо Силва мечтае да играе за Барселона от детството си. Миналата зима няколко представители на ФК Барселона дойдоха в Манчестър, за да финализират трансфера на Феран Торес. По време на едно от тези пътувания Бернардо Силва се срещна с каталунските лидери. Според съобщенията, португалецът ги е посъветвал да вземат предвид, че той е много добър играч и би искал да бъде закупен.
Представителите на "блаугранас" възприеха това преди всичко като шега на футболиста, тъй като комуникацията е била много кратка. Въпреки това, няколко дни по-късно, изпълнителен директор на Барселона намери на телефона си съобщение от Бернардо Силва, че той желае да се присъедини към испанския клуб.
Съобщава се, че преходът към Бернардо ще стане възможен в случай на напускане на Френки де Йонг.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]