Марез е готов да подпише нов договор с Ман Сити
Полузащитникът на Манчестър Сити Риад Марез е готов да подпише нов дългосрочен договор с действащия шампион на Англия, съобщава The Sun.
Настоящият договор на алжирското крило изтича през лятото на 2023 г. По този договор с Манчестър Сити Риад Марез получава около 185 хиляди евро на седмица.
Според източника, клубът и играчът планират да започнат преговори за удължаване на споразумението в рамките на следващия месец. Отбелязва се, че 31-годишният Риад Марез би искал да сложи край на кариерата си в английския клуб. В доклада се казва, че алжирецът е в силна позиция в преговорите с клуба, тъй като Габриел Жезуш е готов да премине в Арсенал, а бъдещето на Рахим Стърлинг в клуба от Манчестър е под съмнение.
Отбелязва се, че приоритет на Марез е да сключи още един тригодишен договор с клуба с възможност за удължаване с един сезон. Сити не иска да губи играча безплатно и клубът е уверен, че условията ще бъдат лесно договорени.
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]