Милан преговаря за трансфер на Зиеш
Милан води преговори за привличане на крилото на Челси Хаким Зиеш.
Преди две години Челси плати на Аякс 33 милиона паунда за Зиеш, но на "Стамфорд Бридж" Хаким не успя постоянно да показва брилянтния футбол, който демонстрираше в Амстердам.
Според Sky Sports, Зиеш може да стане третият играч на Челси през последните 12 месеца, който пътува до Милан. По-рано този път бе изминат от Оливие Жиру и Фикайо Томори.
В момента "сините" водят преговори за трансфер на Рахим Стърлинг от Манчестър Сити, ход, който може да ускори напускането на 29-годишния мароканец.
Освен това през миналия сезон Зиеш започна само в 14 от 38 мача във Висшата лига, като отбеляза четири гола и даде три асистенции.
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]