Уайлдър: Спенс иска да играе във Висшата лига
Мениджърът на Мидълзбро Крис Уайлдър потвърди желанието на крилото Джед Спенс да се присъедини към клуб от Висшата лига.
21-годишният Спенс, който игра брилянтно миналия сезон за Нотингам Форест под наем е трансферна цел за Тотнъм и пресата многократно съобщава, че "шпорите" са близо до трансфера на Джед.
Мидълзбро е готов да задоволи желанието на Спенс, но клубът от Чемпиъншип е определил цена за Джед и няма да се задоволи с по-малко.
"Е, ние не искаме да е евтино. С моята намеса ние определихме цена, справедлива цена. Не искаме да държим никого със сила.
Джед даде да се разбере, че иска да играе във Висшата лига, той заслужаваше възможността с представянето си. Няма как да се отрече, че е имал невероятен сезон и има голям интерес, но цената трябва да е подходяща.
Сигурен съм, че ако това се случи, всички ще бъдем доволни от сделката.
Имаме играч, който изкара страхотен сезон и голям ход трябва да бъде неговата награда. И трябва да получим справедлива цена като най-добрия десен бек с английски произход под 21-годишна възраст", заяви Уайлдър.
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]