Тотнъм и Челси се интересуват от Сен-Максимен
Тотнъм и Челси се интересуват от крилото на Нюкасъл Алън Сен-Максимен.
Според Daily Mail, Нюкасъл е определил Сен-Максимен като футболист, който може да бъде продаден това лято, за да попълни трансферния си бюджет - в противен случай "свраките" биха били изключително ограничени в разходите поради правилата на финансова феърплей.
Първоначално Нюкасъл оцени Алън на 40 милиона паунда, което попречи на Тотнъм и Челси, но "свраките" може да се наложи да направят отстъпки.
На "Сейнт Джеймсис Парк" се опасяват, че перспективата да играе за голям клуб със съответната заплата може да обърне главата на 25-годишния французин и той да откаже да поднови договора си, когато му дойде времето.
Освен това Нюкасъл към момента не може да предложи на Алън заплата на нивото на големите клубове, без да нарушава правилата за финансовия феърплей.
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]