Евертън се интересува от Уинкс
Евертън се интересува от халфа Хари Уинкс, на когото Тотнъм показа вратата.
Уинкс направи само девет старта във Висшата лига през миналия сезон, като за последно записа цели 90 минути през февруари срещу Лийдс.
Хари няма място в плановете на мениджъра на Тотнъм Антонио Конте за следващия сезон, а "шпорите" вече помолиха 26-годишния англичанин, заменен от Ив Бисума от Брайтън, да намери друг дом.
Според Sky Sports, Евертън е готов да се възползва от тази ситуация, като мениджърът Франк Лампард даде зелена светлина за започване на преговорния процес за трансфера на Уинкс.
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
- Тотнъм загуби от Уест Хем с гол в добавеното време (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]