Ман Юнайтед посочи вратата на Уилямс и Уан - Бисака
Манчестър Юнайтед уведоми крайните защитници Аарън Уан-Бисака и Брандън Уилямс, че са свободни да напуснат клуба това лято.
24-годишният Уан-Бисака и 21-годишният Уилямс имат само едно резултатно действие през миналия сезон.
Подобни неефективни крайни защитници не отговарят на модела на играта, който "червените дяволи" ще използват при Ерик Тен Хаг.
Според Manchester Evening News, Юнайтед вече е показал вратата и на двамата. Уилямс не е проблем за "дяволите“, но ситуацията с Аарън е по-сложна.
Уан-Бисака бе купен от Кристъл Палас за £50 милиона и е ясно, че Юнайтед не е близо до възстановяване на инвестициите си в играча.
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]