Автомобил, принадлежащ на Роналдо, попадна в инцидент
Bugatti Veyron, собственост на нападателя на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо, стана участник в инцидент в Майорка, съобщава La Vanguardia.
Според източника, днес, 20 юни, лекият автомобил се е блъснал в навес за инструменти, в който са били съхранявани газови бутилки. Роналдо, който е на почивка със семейството си в Майорка, не е бил в колата. Към момента не е известно кой е бил в автомобила в момента на инцидента, няма пострадали.
Според полицията шофьорът е загубил управление.
Кристиано Роналдо изигра 39 мача във всички турнири за Манчестър Юнайтед през миналия сезон, като отбеляза 24 гола и направи три асистенции.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]