Ман Сити ще проведе приятелски мач с Барселона
Манчестър Сити ще играе приятелска среща срещу Барселона това лято, две седмици след началото на сезона.
Мачът ще се проведе на "Камп Ноу" на 25 август, а приходите от двубоя ще отидат в подкрепа на изследванията на заболяване, наречено амиотрофична латерална склероза.
Именно тази болест - или болестта на Лу Геринг - бе диагностицирана при бившия вратар и треньор на Барселона Хуан Карлос Унсуе.
Добавяме, че за "гражданите" този мач ще се проведе между двубоите от Висшата лига срещу Нюкасъл и Кристал Палас.
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
- Манчестър Сити остана без Хусанов заради травма
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
- Гуардиола похвали Манчестър Сити след успеха над Брентфорд
- Манчестър Сити разби Брентфорд и се доближи на две точки от Арсенал
- Гибс-Уайт и Гуардиола спечелиха наградите на Висшата лига за април
- Евертън спря Сити, Форест оцеля, а битката във Висшата лига се нажежи
- Брентфорд няма да спре Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]