Ман Сити готви оферта за Кукурела
Манчестър Сити подготвя оферта за левия бек на Брайтън Марк Кукурела.
Слуховете за интереса на Сити към Кукурела изчезнаха миналия месец, но The Guardian уверява, че Сити е много сериозен по отношение на Марк и това ще бъде потвърдено с официално предложение през следващите дни.
Жоао Кансело и Александър Зинченко играха от лявата част на Сити през миналия сезон, но мениджърът Хосеп Гуардиола иска да има профилен играч на тази позиция, а Кукурела е неговата цел номер едно.
Гуардиола е впечатлен от представянето на своя сънародник, когото Брайтън купи от Хетафе за £15.4 милиона само миналото лято. Продажбата на 23-годишния испанец година след покупката ще донесе на "чайките" огромна печалба.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]