Рашфорд: Радваме се да прекараме известно време заедно


Н. Гавазов

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд призна, че очаква с нетърпение подготовката за новия сезон и възможността да бъде заедно със съотборниците си за постоянно.

“Червените дяволи" са изправени пред дълго пътуване до Австралия, където ще срещнат Мелбърн Виктори, Кристъл Палас и Астън Вила, в Тайланд срещу Ливърпул, в Норвегия, където ще се изправят срещу Атлетико Мадрид, за да се приберат накрая в Англия, където в последната си контрола на “Олд Трафорд" ще срещнат Райо Валекано.

"В началото на предсезонната подготовка искате да повишите нивото на физическата си подготовка, да се върнете към нивото за Премиър лийг. Когато един отбор се опитва да промени начина, по който играе, то това бързо става очевидно и смятам, че феновете ще го забележат.

Всички се радваме да пътуваме и да прекараме известно време заедно. Когато прекарваш толкова време далеч от дома с тези хора, то те се превръщат в твое семейство. Ще бъде приятно, след като не успяхме да пътуваме последните две години заради COVID-19. Това винаги е голяма част от предсезонната ни подготовка и е вълнуващо, че ще можем да го направим отново", заяви Рашфорд.

375