Ман Юнайтед е готов да се раздели с Марсиал
Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с нападателя Антони Марсиал, който проведе втората част от предишния сезон под наем в Севиля.
Според The Telegraph, манкунианците се надяват да се разделят с Марсиал и да използват парите, за да си купят нов нападател. По-рано президентът на андалуския клуб Хосе Кастро говори за ситуацията с пълноценния трансфер на 26-годишния французин. Отговорът бе, че испанският отбор не е готов да купи трансфера, тъй като играчът многократно е бил обект на различни травми през сезона.
Общо през този сезон френският футболист отбеляза два гола и направи асистенция в 22 мача.
Марсиал е в Манчестър Юнайтед от 2015 г. Договорът му с клуба е до 2025 г.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]