Айрлънд ще направи срещу Юнайтед своя дебют за свраките
Мениджърът на Нюкасъл Алън Пардю съобщи, че тази вечер, по-малко от месец преди края на сезона, полузащитника на „свраките" Стивън Айрлънд е готов да дебютира за клуба. Както е известно, възпитаникът на Манчестър Сити през лятото бе отправен към Астън Вила, като част от сделката по преминаването на Джеймс Милнър на Ийстланд, но не успя да се наложи на „Вила Парк" и през януари бе отдаден под наем в Нюкасъл. Заради травма на коляното и бедрения мускул, 24-годишния Айрлънд до този момент не успя да проведе дори един мач за „свраките".
Талантливият ползузащитник, обаче успя да се възстанови и ще вземе участие в двубоя от 33 кръг на Висшата лига на Англия срещу Манчестър Юнайтед, който ще се играе на „Сейнт Джеймсис Парк" от 21:45 българско време.
„Това смятам, че е голям бонус за нас, защото го чакаме от много дълго време. Неговата класа ще ни помогне в последните шест мача от сезона. Той има великолепна техника и ще бъде от голяма полза за отбора. Това е футболист, който е способен да се представи на много високо ниво, но заради травмите и рецидивите си не успяхме да използваме пълноценно. Надявам се, че в края на кампанията ни, все пак той ще прояви себе си", цитира Sky Sports думите на Пардю.
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
- Нюкасъл съобщи, че е продал Гордън за "значителна сума"
- Барселона обяви трансфера на Антъни Гордън
- Пикфорд спечели наградата за спасяване на сезона във Висшата лига
- Барса продължава да има интерес към Рашфорд въпреки трансфера на Гордън
- Антъни Гордън пристига в Барселона за медицински прегледи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]