Евертън се сдоби с нов спонсор
Евертън подписа рекорден спонсорски договор с букмейкъра Stake.com.
Само преди две години Евертън се сбогува с кенийския букмейкър SportPesa предсрочно, обяснявайки това с претърпени щети върху репутацията.
Сега обаче "карамелите" са в изключително тежко финансово положение, което ги принуди да прибягнат до услугите на друг букмейкър.
Daily Mail оценява договора със Stake.com на над £10 милиона годишно. Емблемата на този букмейкър ще замени Cazoo от фланелките на Евертън.
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]