Ван Гаал отново се заяде с Ман Юнайтед
Старши-треньорът на националния отбор на Нидерландия Луис ван Гаал смята, че оттеглянето на Ед Уудуърд от поста изпълнителен директор на Манчестър Юнайтед, може да е от полза за новия наставник на "червените дяволи" Ерик тен Хаг. Напомняме, че по-рано Ван Гаал посъветва Тен Хаг да не отива в клуба от "Олд Трафорд", тъй като Юнайтед е комерсиален клуб и не е съсредоточен върху спортните успехи.
"Сега има ново ръководство. Преди беше Уудуърд, а сега Ричард Арнолд. Това може да направи разликата. Ще почакаме и ще видим. Тен Хаг е много уверен, така че кой съм аз, че да казвам нещо за това?
Тимбер? Мисля, че футболист с неговите качества може да играе във Висшата лига. Това не е проблем. Въпросът е дали трябва да направи тази голяма стъпка сега. Ако отиде някъде, където няма да играе редовно, няма да е много мъдро", заяви Ван Гаал.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]