Хендерсън се разбра с Нюкасъл
Нюкасъл преговаря с Манчестър Юнайтед за трансфера на вратаря Дийн Хендерсън, който вече съгласува условията на личния си договор със "свраките".
Според източника, Нюкасъл не планира да плати повече от 23 милиона евро за 25-годишния вратар. Хендерсън е готов да смени отбора, тъй като не успя да се справи с конкуренцията на Давид де Хеа.
Дийн е възпитаник на Манчестър Юнайтед, но вратарят участва само в 29 мача за отбора, в които допусна 25 гола и запази суха мрежа в 13 срещи.
Споразумението между страните изтича през 2025 г.
По време на кариерата си Хендерсън игра под наем за Стокпорт, Гримсби, Шрусбъри и Шефилд.
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]