Конате: Ван Дайк е най-добрият защитник в света
Защитникът на Ливърпул Ибрахима Конате заяви, че съотборникът му Върджил ван Дайк е най-добрият централен бранител в света.
“Не мога да се сравнявам с Ван Дайк. Той вече дълго време играе на най-високо ниво и е най-добрият централен защитник в света.
Не намирам думи, за да опиша колко ме радва фактът, че финалът на Шампионската лига ще е в родния ми град. Не мога да мечтая за повече. Надявам се да получа шанс да играя. Реал е много силен съперник, затова трябва да сме перфектно подготвени", заяви Конате.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]