Тен Хаг се разделя с щаба на Рангник
Майк Фелан няма място в щаба на новия мениджър на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг.
Навремето Фелан представляваше Юнайтед като футболист. След това Майк асистира на Сър Алекс Фъргюсън, преди да се завърне на "Олд Трафорд" през 2019 г. като дясна ръка на Оле Гунар Солскяер.
Фелан също асистира на временния мениджър на "червените дяволи" Ралф Рангник през втората половина на сезона, но Тен Хаг реши, че не се нуждае от Майк.
В същото време Тен Хаг се отървава от помощниците на Рангник, оставяйки само треньора на вратарите Ричард Хартис и треньора на статичните положения Ерик Рамзи.
59-годишният Фелан е много уважавана фигура в Юнайтед, добавя Daily Mail, а клубът сега преговаря с Майк, за да го задържи по някакъв друг начин.
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]