Челси е готов да пусне Алонсо в Барселона
Защитникът на Челси Маркос Алонсо може да се присъедини към Барселона това лято. Това съобщава инсайдерът Фабрицио Романо.
Според източника, ръководството на лондончани е готово да пусне испанеца, ако се споразумеят за условията на трансфера. Шефовете на каталунския клуб не смятат да предлагат голяма сума за Маркос. В същото време условията на личния договор са почти договорени.
Алонсо се присъедини към Челси през 2016 г. от Фиорентина. Бранителят отбеляза четири гола и даде пет асистенции в 42 мача във всички турнири през този сезон. Споразумението между страните изтича през 2023 г.
- Росеньор: Естевао плака след контузията, съчувствам на играчите
- Боели под прицел заради скъпите билети за полуфинала на Челси
- Боели продава билети за полуфинала на Челси на силно завишени цени
- Егбали: Челси ще търси повече готови играчи за следващата стъпка
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]