Елнени ще удължи договора си с Арсенал
Египетският полузащитник на Арсенал Мохамед Елнени ще удължи договора с клуба, съобщи Николо Шира.
Според информацията, новото споразумение между страните ще бъде валидно до 2023 г. с опция за евентуално удължаване с още една година.
29-годишният Мохамед Елнени е в Арсенал от януари 2016 г. от Базел, Швейцария. Този сезон халфът на националния отбор на Египет има 17 срещи в английската Висша лига (EPL), в които успя да даде два ефектни паса.
Transfermarkt оценява пазарната стойност на играча на египетския национален отбор на 9 милиона евро.
- Бергкамп: Арсенал няма от какво да се страхува в битката за титлата
- Райс: Може би тази точка ще се окаже ценна по-късно през сезона
- Артета: Липсваше ни точност
- Арсенал не успя да победи Брентфорд
- Арсенал оглавява индекса на трансферния баланс на CIES
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Арсенал ще се справи с Брентфорд
- Суперкомпютърът Opta определи основния фаворит във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]