Виейра се размина с наказанието
Полицията в Мърсисайд реши да не повдига обвинения срещу мениджъра на Кристъл Палас Патрик Виейра във връзка с инцидента след мача от Висшата лига срещу Евертън.
Припомняме, че в четвъртък Евертън победи Палас с резултат 3:2, благодарение на което удължи пребиваването си във Висшата лига.
След последния съдийски сигнал феновете на "карамелите" нахлуха на терена на "Гудисън Парк", а един от запалянковците започна да дразни Виейра, като получи сериозен отпор.
Говореше се, че срещу Патрик може да бъде образувано наказателно дело, но след проучване на записите от видеонаблюдение, разпит на свидетели и двете замесени лица, местната полиция реши, че ударът на бившия халф на Арсенал ще остане без последствия.
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]