Хазенхютъл: Старахме се според силите си
Мениджърът на Саутхемптън Ралф Хазенхютъл говори за поражението от Ливърпул (1:2) в мач от 37-ия кръг на първенството на Англия.
"Днес направихме всичко възможно. Вторият гол, който допуснахме, бе малко разочароващ. В този момент не трябваше да пропускаме. Ливърпул нямаше много положения през второто полувреме, но се вижда качеството.
Имахме перфектен старт на мача, който доведе до първия гол. Бе отбелязан страхотен гол, който откри резултата в мача. В крайна сметка те се защитаваха малко дълбоко и имахме няколко шанса, които можехме да реализираме през второто полувреме. Не бе лесно да ги изненадаме, но ние се постарахме според силите си“, заяви Хазенхютъл.
- Гравенберх: Не заслужаваме да бъдем освирквани
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Галатасарай иска Ван Дайк като лидер на защитата
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Слот обяви добри новини за Ливърпул преди мача с Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]