О'Хара: Ливърпул трябва да реагира на трансфера на Холанд
Бившият футболист на Тотнъм Джейми О'Хара говори за преминаването на 21-годишния норвежки звезден нападател Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд в Манчестър Сити.
"Може би мнозина ще си помислят, че покупката на такъв нападател е последното парче от пъзела на Гуардиола, но този сезон те се борят за победа в шампионата без класически нападател.
Когато главните конкуренти доведат Холанд, който според мен ще бъде истинска суперзвезда във Висшата лига, Ливърпул трябва да реагира и да привлече някой голям, защото в противен случай чувствам, че ще изостанат.
Да, Сити похарчи над 100 милиона евро за Грилиш миналата година и можете да кажете, че това не бе най-добрият трансфер, който можеха да направят, но все пак можеше да играе роля в победата им във Висшата лига", заяви О'Хара.
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
- РБ Лайпциг отхвърли и втора оферта на Ливърпул за Ян Диоманде
- Ливърпул отново влиза в битка с Нюкасъл за белгийски талант
- Ливърпул постави цена от 60 милиона паунда на Коди Гакпо
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]