Джака: Чакаме 6 години ШЛ, държахме всичко в ръцете си
Полузащитникът на Арсенал Гранит Джака коментира загубата с 2:0 от Нюкасъл в мач от 37-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Трудно ми е да намеря правилните думи. От първата до последната минута не заслужавахме да сме на терена. Не мога да обясня защо. Не изпълнихме плана за мача и указанията на треньора. Това, което се случи, бе катастрофално представяне. Не заслужаваме да играем в Шампионска лига или дори в Лига Европа. Много е трудно да приемем ситуацията в момента. Не знам защо не направихме това, което треньорът искаше от нас.
Ако някой не е готов за този мач, нека си остане вкъщи. Възрастта няма значение. Ако си нервен, остани на пейката или у дома си. Необходими са хора, които имат мъжествеността да излязат на терена и да играят. Това бе един от най-важните ни мачове. Много сме разочаровани заради хората, които дойдоха да ни подкрепят. Съжалявам за феновете. Нямам думи. В съблекалнята е тихо. Чакаме шест години, за да играем в Шампионска лига. Държахме всичко в ръцете си“, заяви Джака.
- Артета: Цолис е гладен за успехи и вече се адаптира отлично
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Арсенал отправи официална оферта за Винисиус Жуниор
- Артета сложи край на спекулациите: Гьокереш остава в Арсенал
- Арсенал е готов да направи Винисиус лицето на своя проект
- Ливърпул и Арсенал получиха предложение да привлекат Максимилиано Араухо
- Обкръжението на Винисиус отрече споразумение с Арсенал
- Трансферна цел на Ливърпул е "заинтересован" от преход в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]