Рууни: На трибуните ще съм по нервен, отколкото на терена
Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни призна, че ще бъде много по-нервен когато гледа в събота полуфиналната среща от турнира за Купата на Англия с Манчестър Сити, отколкото, ако се намира на терена. Както е известно, английският национал ще пропусне двубоя, след като от Футболната асоциация му беше наложено наказание да не участва в два мача, заради изблиците му по време на срещата от Висшата лига на Англия с Уест Хем.
„Всеки футболист ще ви каже, че това е много по-изнервящо, отколкото да играеш. Винаги е разочароващо, когато не играеш, особено в такъв като този в събота. Но аз вярвам в нашите шансове и се надявам, че момчетата ще преодолеят отсъствието ми и ще достигнат до финал", цитира авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. думите на Рууни.
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед постави цена от 42 милиона паунда на Маркус Рашфорд
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]