Клоп: Четири трофея е лудост
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп оцени шансовете на отбора да спечели четири трофея в края на сезон 2021/2022.
Във финала на ФА Къп Ливърпул победи Челси, а преди това хората на Юрген Клоп спечелиха Купата на лигата на Англия. Мърсисайдци остават в надпреварата за титлата в английската Висша лига, както и ще играят финал в Шампионска лига.
"Четири трофея е лудост, твърде голямо постижение, за да можем да говорим, но Ливърпул все още е в надпреварата, ако искате. Играем със Саутхемптън във вторник вечерта и нямам представа кого мога да изведа за този мач.
За Саутхемптън това е може би последният домакински мач за сезона. Те няма да искат да загубят последния си домакински мач за сезона, така че ще бъде невероятно трудно за нас“, заяви Клоп.
След 36 кръга на Висшата лига Ливърпул спечели 86 точки и е на второ място в класирането, на три точки зад лидера Манчестър Сити.
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Гравенберх: Не заслужаваме да бъдем освирквани
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]