Уест Хем предложи на Райс договор до 2030 г.
Уест Хем предложи на полузащитника Деклан Райс нов осемгодишен договор със залата от £200 000 на седмица.
По-рано този сезон 23-годишният Райс вече бе отхвърлил няколко предложения от "чуковете" за удължаване на сделката, като даде да се разбере, че се стреми към голям клуб, който играе в Шампионска лига и се бори за трофеи.
Този сезон Уест Хем вече не е в топ 4 на Висшата лига, а в Лига Европа "чуковете" спряха на крачка от финала. Лондонският клуб обаче не губи надежда за споразумение с Деклан.
Този път Уест Хем предложи на Райс нов договор до 2030 г. при рекордна заплата, според talkSPORT в ексклузивно издание.
Въпреки че Деклан не е склонен да се съгласи с тези условия, знаейки, че може да печели £300,000-400,000 на седмица в друг клуб, "чуковете“ имат 99% шанс да блокират продажбата на английския национал това лято.
Уест Хем се чувстват комфортно в настоящата ситуация, защото настоящият договор на Райс изтича след две години и има опция за удължаване с 12 месеца.
- Легенда на Англия за Донарума: „Прекалено празнува рутинни спасявания“
- Ливърпул прегази Брайтън и се класира за 5-ия кръг на ФА Къп
- От Тотнъм коментираха назначаването на Тудор
- Спорни съдийски решения белязаха Астън Вила – Нюкасъл за ФА Къп
- Ман Сити преодоля Солфорд за Купата на Англия
- Тотнъм обяви назначаването на Игор Тудор
- Ман Юнайтед се интересува от лидер на Интер
- Барнс отказал на шотландския национален отбор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]