Алисон: Радвам се, че Мане е с нас
Вратарят на Ливърпул и бразилския национален отбор Алисън Бекер сподели мнението си за съотборника си Садио Мане.
"Садио е страхотен. Той ни помагаше през цялото време, а сега стана още по-уверен благодарение на победата в Купата на африканските нации. Вкарва, помага на отбора в мачове, играе на различна позиция, отколкото е свикнал. Мане е фантастичен играч за Ливърпул. Много се радвам, че той е с нас", заяви Алисон.
Мане премина в Ливърпул от Саутхемптън през 2016 година. 30-годишният сенегалец изигра 33 мача във Висшата лига през този сезон, като отбеляза 15 гола и направи две асистенции. От 2012 г. Мане е повикан в националния отбор на Сенегал.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]