Боели иска да задържи Джеймс и Маунт
Новият собственик на Челси Тод Боели желае да предложи нови договори на възпитаниците на клуба Рийс Джеймс и Мейсън Маунт.
Ден преди това Боели посети "Стамфорд Бридж" за първи път, откакто договори сделка за £2.5 милиарда за Челси, като стана свидетел на равенството 2:2 срещу Уулвърхемптън.
Въпреки това американският бизнесмен, съсобственик на ЛА Доджърс и ЛА Лейкърс, имаше няколко седмици, за да проучи внимателно ситуацията в лондонския клуб и да определи приоритетите.
Очаква се Боели да завърши сделката с Челси до края на май и една от първите поръчки на Тод след премахването на санкциите на клуба ще бъде да удължи партньорството с Джеймс и Маунт, според CBS Sports.
Въпреки важността им за отбора и статута си в академията на "сините", Рийс и Мейсън са сред най-ниско платените играчи в отбора на Томас Тухел.
- Челси разгроми Хъл Сити
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Росеньор за пропуска на Палмър: Един от 1000
- Росеньор: Това не може да се повтори
- Стърлинг се присъедини към Фейнорд
- Росеньор: Не се справихме в два момента
- Жоао Педро: Трябва да бъдем по-постоянни
- Росеньор обясни смяната на Кукурея
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]