Роналдо обсъжда своето бъдеще със Сър Алекс
Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо преговаря с бившия мениджър на "червените дяволи" Сър Алекс Фъргюсън за бъдещето си в клуба.
Роналдо се завърна в Юнайтед от Ювентус през миналото лято – не без участието на Сър Фъргюсън – и е голмайстор на отбора този сезон, отбелязвайки 24 гола, но в пресата има слухове за предстоящото напускане на Кристиано.
Според Daily Mirror, Роналдо и Сър Фъргюсън живеят недалеч един от друг в Чешир, а Кристиано редовно посещава Сър Алекс.
Освен всичко друго Роналдо обсъди бъдещето си със Сър Фъргюсън, а великият шотландец изрази желанието си 37-годишният португалец да остане в клуба поне още един сезон.
Добавяме, че самият Роналдо мълчи за плановете си за следващия сезон. Неуспехът на Юнайтед да се класира за Шампионска лига и мъгливите перспективи на "червените дяволи" за спечелване на трофеи не могат да не накарат Кристиано да се замисли за смяна на клуба.
- Ман Юнайтед се интересува от лидер на Интер
- Линекер: Майно можеше да съди Аморим
- Играчите на Ман Юнайтед са възмутени от коментарите на Сър Джим
- Тиаго и Карик - номер едно във ВЛ за януари
- Ман Юнайтед се дистанцира от коментарите на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Правителствата трябва да управляват миграцията
- ФА започна разследване на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Обединеното кралство наистина е колонизирано от имигранти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]