Ман Сити преговаря с Фодън за нов договор
Манчестър Сити преговаря с халфа Фил Фодън за удължаване на договора на англичанина до 2027 година. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в Twitter.
21-годишният Фодън е възпитаник на Манчестър Сити. Сегашният му договор с английския отбор изтича през 2024 г. Пазарната стойност на футболиста се оценява от Transfermarkt на 90 милиона евро.
Фодън отбеляза 13 гола и даде девет асистенции в 40 мача във всички състезания този сезон.
Манчестър Сити е начело в класирането след 33 кръга с 80 точки, с една точка пред втория Ливърпул.
Манчестър Сити се изправи срещу Реал Мадрид в полуфиналите на Шампионска лига. Първата среща в Манчестър завърши с победа на домакините с резултат 4:3.
- Легенда на Англия за Донарума: „Прекалено празнува рутинни спасявания“
- Ман Сити преодоля Солфорд за Купата на Англия
- Холанд е четвъртият най-резултатен в историята на Ман Сити
- Стърлинг се присъедини към Фейнорд
- Гуардиола коментира смяната на Холанд
- Ман Сити разгроми Фулъм
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Пеп: Хусанов не е Шекспир, но английският му става по-добър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]