Тухел иска двама защитника
Мениджърът на Челси Томас Тухел ще поиска от новите собственици на клуба да му купят двама защитници това лято.
Наскоро стана известно, че лидерът на защитата на Челси Антонио Рюдигер вече е съгласувал четиригодишен договор с Реал Мадрид.
Очаква се, че ще напусне "Стамфорд Бридж" като свободен агент в края на сезона и Андреас Кристенсен, който е желан от Барселона.
И накрая, "сините" може да загубят Сезар Аспиликуета, но независимо от съдбата на испанския си капитан, Тухел планира да получи двама нови защитници през летния трансферен прозорец, според The Telegraph.
Жул Кунде остава цел номер едно на Челси за укрепване на центъра на защотата от миналото лято, но са възможни варианти с втори защитник. Свен Ботман от Лил, Пау Торес от Виляреал, Нейтън Аке от Манчестър Сити биха могли да привлекат интереса на Тухел.
Единственият проблем е, че засега всички трансферни планове на Челси са замразени. Лондонският клуб не може да извършва покупки или продажби и не може да подновява договорите на съществуващи играчи, докато клубът не намери нови собственици. Тухел може само да се надява, че тази ситуация ще бъде разрешена възможно най-скоро.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]