Тухел призна, че Райс не е по джоба на Челси
Мениджърът на Челси Томас Тухел даде да се разбере, че полузащитникът на Уест Хем Деклан Райс е извън обсега на неговия клуб.
Говори се, че Райс е отхвърлил още една оферта от Уест Хем за нов договор и иска да се върне в Челси въпреки интереса от страна на Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити.
Наставникът на "чуковете" Дейвид Мойс обаче посочи цена от £150 милиона за Деклан, което е твърде много за "сините", особено без възможността да излезе от джоба на Роман Абрамович.
"Може би е извън нашия обсег, дори и да не сме имали тази криза. Възможно е, когато чуете числата.
Както знаете, обикновено не говорим за други играчи, когато ни питат дали се интересуваме от тях или не, защото ни е грижа за момчетата, които имаме тук. И ситуацията, в която се намираме в момента, ми дава леко предимство - не можем дори да си помислим да продадем някого, да купим някого или нещо подобно", заяви Тухел.
- Астън Вила ще задържи Челси в Лондон
- Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Челси може да предложи 60 милиона за 17-годишен
- Ман Сити и Байерн се интересуват от талант на Челси
- Мареска: Клубът ще реши заслужавам ли нов договор
- Челси се върна до точка с Нюкасъл (видео)
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]