Артета: Бях несправедлив към Нкетия
Мениджърът на Арсенал Микел Артета призна, че е бил несправедлив към нападателя Еди Нкетия през този сезон.
Ден преди това, срещу Челси, 22-годишният Нкетия стартира за Арсенал едва за втори път този сезон във Висшата лига.
Еди, чийто договор изтича в края на сезона, отбеляза дубъл, за да помогне на "артилеристите" да спечелят с 4:2 и принуди Артета да направи изненадващо признание.
"Трябваше да го оставя да играе повече. Казах му, че съм несправедлив към него.
Това, което Еди направи срещу Челси, той го прави през последните 10 месеца, но никой не го забеляза. Той напълно заслужи това, което му се случи тази вечер", заяви Артета.
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Пол Мърсън: Битката за титлата може да приключи още този уикенд
- Кай Хаверц: Арсенал не показа най-добрата си игра срещу Байер
- Джон Оби Микел: Арсенал се опитва да спечели титлата с „измама“
- Андрих: Можем да победим Арсенал в Лондон
- Арсенал се отказа от трансфер на Сандро Тонали
- Артета след 1:1 с Леверкузен: Всичко ще се реши в Лондон
- Треньорът на Леверкузен: Не видях никаква дузпа за Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]