Роналдо: Благодаря, "Анфийлд"
Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо благодари на феновете на Ливърпул за подкрепата им по време на мача от Висшата лига във вторник.
Припомняме, че самият Роналдо пропусна поражението на Юнайтед с 4:0 на "Анфийлд", тъй като новороденият му син почина ден преди мача.
В седмата минута на този двубой феновете и на двата отбора подкрепиха номер 7 на "червените дяволи" с продължителни аплодисменти, а феновете на Ливърпул допълнително изпяха химна си "Никога няма да бъдеш сам“.
Това действие наистина трогна 37-годишния португалец, който изрази чувствата си в Instagram.
"Моето семейство и аз никога няма да забравим този момент на уважение и състрадание. Един свят... Един спорт... Едно глобално семейство... Благодаря ти, "Анфийлд", написа Роналдо в Туитур.
Кристиано се върна към тренировки вчера и се очаква да е готов да играе срещу Арсенал в събота.
- Барселона предлага наполовина по-малко за Рашфорд, Юнайтед отказва сделка
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]