Лампард: Трябва да се борим във всеки мач
Мениджърът на Евертън Франк Лампард коментира равенството с Лестър (1:1) в отложен мач от 18-ия кръг на Висшата лига.
"През първото полувреме не бяхме в най-добрата си форма, но през второто играхме по-добре. Усетихме, че заслужаваме точки. Радвам се, че успяхме да постигнем равенство. Лестър игра добре. Бях доволен от настроението на моите играчи. Висшата лига е изпитание. Сега сме във фаза, в която трябва да се борим във всеки мач и да показваме отдаденост. В този мач играчите го показаха", заяви Лампард.
След 31 мача Евертън е 17-и в класирането на Висшата лига с 29 точки. Лестър (31) е на 9-та позиция. Отборът има 41 точки.
- Три клуба от Висшата лига влизат в битка за нападател на Челси
- Три клуба от Висшата лига следят защитник на Динамо Киев
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Евертън има резервен вариант, ако не привлече Джак Грийлиш
- Пикфорд: Няма да се поддадем на емоциите срещу Аржентина
- Евертън привлече окончателно Тайрик Джордж от Челси
- Евертън е осъден да плати 35 милиона паунда на Бърнли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]