Клоп: Тук съм не за да унижавам съперниците
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп отказа да се присмива на унижението на съперника след победата с 4:0 над Манчестър Юнайтед.
С победата с 5:0 на "Олд Трафорд" по-рано този сезон, Ливърпул прегази "червените дяволи" още веднъж във вторник вечерта.
Клоп обаче посочва големи кадрови проблеми в лагера на Юнайтед и очаква "дяволите" да преодолеят тази криза.
"Това бе първокласен мач. Не съм тук, за да унижавам противниците. Направихме каквото трябваше.
Те играха без централните си халфове. Когато сте в тази ситуация и Пол Погба трябва да бъде сменен рано, става трудно да играете срещу нас.
9:0? Не ме интересува. Това е за феновете, ако искат причина да празнуват. Знам, че това няма да продължи дълго - те ще се върнат и ще отговорят", заяви Клоп.
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
- РБ Лайпциг отхвърли и втора оферта на Ливърпул за Ян Диоманде
- Ливърпул отново влиза в битка с Нюкасъл за белгийски талант
- Ливърпул постави цена от 60 милиона паунда на Коди Гакпо
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]