Тиаго: Получи се страхотна игра
Халфът на Ливърпул Тиаго Алкантара коментира победата в мача от 30-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Юнайтед (4:0).
"Когато имаш такива нападатели пред себе си, виждаш не само как вкарват, но и колко безкористно действат в защита. Те винаги искат да са в разгара на нещата. Това ни кара да продължим напред.
Не мога да преценя играта си. Това бе една от най-силните изяви на нашия отбор на "Анфийлд". Можем да бъдем доволни от всички нападатели. Получи се страхотна игра“, заяви Алкантара.
- Слот: Някои играчи се изчерпаха
- Ван Дайк е възмутен от победния гол на Борнемут
- Слот обясни загубата
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул (видео)
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]