Кийн оцени мача между Ман Сити и Ливърпул
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн похвали качеството на играта в мача от Висшата лига между Манчестър Сити и Ливърпул.
"Видяхме качествата и на двамата, Сити имаше страхотно първо полувреме, Ливърпул се представи през второто полувреме. Това бе като финал за купа. Това, което ме впечатли в тези страхотни играчи е стремежът им да побеждават до самия край. Нито един отбор не доминира дълго време, защото те притежават високо майсторство.
Ливърпул не игра в началото, но показаха характер през второто полувреме. Клоп ги оживи на полувремето и те се втурнаха напред от началото на второто полувреме. Той искаше те да покажат истинския си цвят и те го направиха, преди Сити отново да започне да създава страхотни шансове. Това бе страхотно напомняне за това какво представлява тази игра и защо я обичаме. Трябва да отдадем заслуга на всички играчи", заяви Кийн пред Sky Sports.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]