Клоп не се е съмнявал, че ще настигне Ман Сити
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп съобщи, че никога не се е съмнявал в своя птбор, дори когато е изоставал от Манчестър Сити на 14 точки във Висшата лига.
Ливърпул изостава само на една точка от Сити преди мача на "Етихад" в неделя, въпреки че имаше момент през януари, когато двамата фаворити бяха на 14 точки разлика.
Но дори и тогава Клоп е останал уверен, че "червените" ще направят всичко възможно, за да се доближат до лидера.
"Знаехме, че изоставаме с 14 точки, но не ни пукаше. Просто трябваше да печелим възможно най-много точки и това не се промени.
Бих бил разстроен, ако не опитаме. Каквато и да е ситуацията през януари, трябва да продължите да работите, без да изпитвате никакви психични терзания.
Ако разликата е твърде голяма, намалете я. Спечелихме мачове, Сити не всички и затова разликата стана по-малка. Очаквах, че наистина ще се опитаме да направим това и не спряхме да опитваме", заяви Клоп.
- Гравенберх: Не заслужаваме да бъдем освирквани
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Галатасарай иска Ван Дайк като лидер на защитата
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Слот обяви добри новини за Ливърпул преди мача с Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]