Стам призна, че иска да се върне в Ман Юнайтед
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Яп Стам обяви желанието си да се върне в структурата на "червените дяволи", заемайки поста на треньор или функционер.
"Готов ли съм да се върна в Манчестър Юнайтед като треньор или функционер? Ако ми предложат, веднага щях да се съглася без никакво съмнение.
Манчестър Юнайтед е моят живот. Имах страхотни сезони там, спечелих трофеи, този клуб бе много важен за мен. Ако можех да им помогна, не бих устоял на изкушението да го направя. Разбирам, че едва ли ще ме поканят в клуба. Но да бъдеш в структурата на Манчестър Юнайтед, дори и в различна роля, е това, което има значение за всеки бивш играч на Юнайтед.
Никога не знаеш какво ще се случи след това. Работата в Манчестър Юнайтед е интересна за мен“, заяви Стам.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]