Трент: Другият ми любим отбор е Барселона
Защитникът на Ливърпул Трент Александър-Арнолд призна, че харесва Барселона.
"Освен Ливърпул, другият ми любим отбор е Барселона. Чувствам, че този клуб има същите ценности и идеи като Ливърпул. Обичат да използват играчи от академията в първия отбор. Израснах, гледайки как Меси играе в специална Барселона, в която също играха Иниеста, Шави, Анри и Ето'о“, заяви Александър-Арнолд.
Припомняме, че Александър-Арнолд играе за основния отбор на Ливърпул от 2016 година. 23-годишният английски футболист записа 26 мача във Висшата лига през този сезон, като отбеляза 2 гола и направи 11 асистенции. Александър-Арнолд е част от националния отбор на Англия от 2018 г.
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]