Тухел: Джеймс не трябва да отива в националния отбор
Мениджърът на Челси Томас Тухел съобщи, че защитникът Рийс Джеймс не трябва да се присъединява към отбора на Англия поради здравословни проблеми.
Джеймс се завърна на терена, след като имаше проблем с подколенното сухожилие в края на февруари, но получи още една контузия в началото на март. Той не бе включен в състава за вчерашния мач с Мидълзбро от 1/4-финалите за Купата на Англия, който завърши с победа с 2:0 за Челси.
"Той не трябва да отива. В това няма съмнение. Той все още тренира индивидуално, иначе щяхме да го доведем в Лил и със сигурност щяхме да го доведем тук. Той се нуждае от още една седмица на рехабилитация и мисля, че можем да го направим много по-добре. Възстановяването на играчите не е отговорност на националния отбор“, заяви Тухел.
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]