Челси трябва да има нов собственик до 20 март
Базираната в Ню Йорк търговска банка Raine Group очаква Челси да намери нов собственик до края на този месец.
Миналата седмица британските власти се намесиха в плановете на Роман Абрамович да продаде Челси, като замразиха активите на настоящия собственик на "сините".
Сега продажбата на Челси е възможна само с разрешение на правителството и само правителството ще решава къде ще отидат приходите от клуба - но определено не в джоба на руския олигарх.
Raine Group, на която Абрамович възложи да извърши продажбата на Челси, продължава да работи по задачата, само премествайки крайния срок до 18 март - преди тази дата заинтересованите страни трябва да подадат своите предложения.
Според ВВС, към момента около 20 страни се интересуват от закупуването на клуба на Стамфорд Бридж"".
- Шон Райт-Филипс посочи идеалния заместник на Кукурея в Челси
- Челси насочи поглед към защитника на Реал Мадрид Алваро Карерас
- Дани Уелбек договори личните си условия с Челси
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]