Тухел обеща да остане в Челси
Мениджърът на Челси Томас Тухел потвърди, че няма да напусне "Стамфорд Бридж" до края на сезона.
Пресата започна да спекулира за предстоящото напускане на Тухел, след като Челси претърпя санкционен удар срещу собственика на "сините" Роман Абрамович.
Тухел призовава да не тича напред, но обещава, че със сигурност ще завърши този сезон.
"Определено ще остана до края на сезона. Просто трябва да живеем за днес, защото нещата могат да се променят бързо.
Клубът е за продан и се надявам сделката да бъде осъществена. Така че ние се движим ден след ден, това е добър начин да живеем живота си.
Според последната ми информация все още имаме самолет. Ако не, тогава ще отидем (до Лил в Шампионската лига) с влак. Ако не с влак, тогава ще карам миниван!", заяви Тухел.
- Челси победи Лутън и се класира за третия кръг на Купата на лигата
- Челси обмисля да се конкурира с Арсенал за "технически брилянтен" нападател
- Колко всъщност плати Астън Вила на Челси, за да привлече Джаксън?
- Челси готви късен трансферен удар за заместник на Енцо Фернандес
- Лиъм Делап официално премина от Челси в Нотингам Форест
- Наполи преговаря с Челси за трансфер на Марк Гиу
- Челси договори личните условия с Хонест Аханор от Аталанта
- Шаби Алонсо: Дани Уелбек и Еман Емега могат да дебютират за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]