Бивш собственик на Челси: Страдат обикновените хора
Бившият собственик на Челси британският бизнесмен Кен Бейтс сподели мнението си за санкциите, наложени на клуба.
"Както обикновено страдат обикновените хора. Служителите на Челси вероятно вече са притеснени за бъдещето си. Какво им предстои? Някой ще им помогне ли? Феновете не могат да си купят билет за мачовете на любимия си клуб. Какво общо имат всички тези хора със случващото се в Украйна?
Това вреди на обикновените английски граждани. За Русия предприетите мерки нямат никакво значение. Това прави нашето правителство за посмешище на света. Имал съм работа с държавни служители през по-голямата част от живота си и почти всички от тях са дяволски глупави.
Те решават съдбата на клуба - добре. Защо не назначиха администратор и не се погрижиха за това? Вместо това имаме всички тези забрани, които просто пораждат гръмки заглавия. Ако се опитваме да помогнем, трябва да правим смислени неща“, заяви Бейтс, цитиран от Daily Mail.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]