Клубовете засилиха интереса си към Рюдигер
Съперниците на Челси от Висшата лига засилиха интереса си към защитника на "сините" Антонио Рюдигер.
Заради санкциите, наложени от британските власти на собственика на Челси Роман Абрамович, "сините" загубиха възможността да сключват нови договори със своите играчи.
Ако тази ситуация не се разреши скоро, Челси ще загуби Рюдигер без никакво обезщетение, тъй като договорът на 29-годишния германски защитник изтича в края на сезона.
Според Daily Mirror клубовете от Висшата лига не са пренебрегнали този неочакван обрат на събитията и сега се опитват да разберат как инцидентът е повлиял на плановете на Рюдигер.
Според правилата Рюдигер вече може свободно да общува само с чуждестранни клубове, но представители на Висшата лига предполагат, че наложените санкции им дават свобода да преговарят с Антонио.
Нека добавим, че сред кандидатите за Рюдигер се назовават Манчестър Юнайтед и Нюкасъл.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]