Клоп иска Белингам
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп отчаяно иска да подпише с Джуд Белингам и вярва, че изгряващата звезда на Борусия Дортмунд ще стане най-добрият полузащитник в света.
Привличането на полузащитника се разглежда като един от приоритетите на Ливърпул в близко бъдеще, тъй като все още не е намерен заместник на Жоржиньо Вийналдум, който напусна клуба с безплатен трансфер миналото лято, а Джордан Хендерсън и Джеймс Милнър не стават по-млади.
Според The Sun, цел номер едно на Клоп е Белингам. Юрген е уведомил обкръжението си, че след няколко години Джуд със сигурност ще достигне своя връх.
Проблемът е, че Борусия Дортмунд може да поиска над 100 милиона паунда за 18-годишен англичанин, купен за 30 милиона паунда от Бирмингам през 2020 г.
Да, и самият Белингам не бърза да напусне Дортмунд и почти сигурно ще прекара следващия сезон в клуба от Бундеслигата.
- Слот: Това е голяма победа за нас
- Ливърпул няма да купува Рийд
- Ливърпул разгроми Нюкасъл (видео)
- Слот е имал конфликт с играч на Ливърпул в съблекалнята
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Къртис Джоунс
- Двама от Ливърпул може да се присъединят към Бешикташ
- Ливърпул е провел разговори с Дъмфрис
- Слот: Не можем да си позволим да правим повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]