Нюкасъл е готов да плати 50 милиона за Муса Диаби
Нюкасъл е готов да плати £50 милиона за халфа на Байер Леверкузен Муса Диаби.
След като похарчи около £90 милиона през януари, Нюкасъл е готов да инвестира още повече, за да подсили отбора си това лято.
Според Daily Mail, "свраките" държат под око Диаби от месеци, който имаше изключителен сезон през този сезон, отбеляза 15 гола и предостави девет асистенции в 31 мача.
Вчера Байер направи 1:1 с Байерн Мюнхен, а скаутите на клуба от "Сейнт Джеймс Парк“ за пореден път гледаха Муса.
Леверкузен е наясно с интереса на други клубове към Диаби и искат за 22-годишния французин почти £75 милиона, които Байер получи за Кай Хаверц от Челси през 2020 г.
- Гари Невил: Вирц и Исак са най-голямото разочарование за Ливърпул
- Нюкасъл е близо до трансфера на Нико Гонсалес
- Анди Ираола: Тази една точка е малко, но поне е заслужена
- Собослай спаси Ливърпул от загуба срещу Нюкасъл с късна дузпа
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- Нюкасъл Юнайтед привлече защитника на Бенфика Амар Дедич
- Нюкасъл може да похарчи 76 млн. евро за заместник на Бруно Гимараеш
- Новият мениджър на Нюкасъл вече прави нещо, което Еди Хау рядко си позволяваше
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]