Тотнъм ще предложи нов контракт на Кейн
Тотнъм се надява да защити своя нападател Хари Кейн от интерес от други клубове с нова сделка.
Миналото лято президентът на Тотнъм Даниел Леви блокира преминаването на Кейн в Манчестър Сити, като наложи на Хари гранична цена от £150 милиона.
Леви може да очаква интерес към Кейн през идващото лято, тъй като Сити все още не е придобил нападател от най-високо ниво. Освен това Манчестър Юнайтед ще бъде готов да обърне внимание на Хари, ако Маурисио Почетино бъде назначен.
Въпреки това “шпорите" няма да пуснат Кейн, независимо от това, че той стана по-възрастен с една година и с по-ниска пазарна стойност.
Настоящият договор на Кейн за £200 000 на седмица изтича през 2024 г., но Тотнъм ще доведе 28-годишния играч на масата за преговори в края на сезона, за да обсъдят нова сделка, съобщи ESPN.
Решението на Кейн до голяма степен ще зависи от влизането на Тотнъм в Шампионска лига и дали мениджърът Антонио Конте ще получи пари за подсилване на отбора.
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]